MÖBLER / Kistor / Kista 11809541
nr 1180 9541
Kista
på benställning. Längd: 75, djup: 52 cm, höjd: 52 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:44:27
100 kr
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage, skador
nr 1180 9541
Kista
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 30 april 2018 |
Pakistanska mattor